Author: s***2
Date:
Review: my daughter is obsessed with Wednesday Adams and loves this
Color: Black
Size: one-size
Price: 33kr
| Material | ABS |
| Pattern Type | Figure |
| Shapepattern | Square |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Black |
| Type | Air Cushion Comb |
| Batteries Included | No |
| Length | 21.5 cm |
| Width | 7 cm |
| Height | 3.5 cm |
| SKU | rb2210101451488954 |
Brand Name: ROMWE
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/ROMWE-sc-014444992.html
About: Like an e-mall stocked with all your favorite social styles (finally). Put your aesthetic on lock with the ROMWE apparel and decor you've seen - and loved - online, plus all the dark pop pieces you never knew you needed.
Quality: 9586300 people said the quality is very good!
Author: s***2
Date:
Review: my daughter is obsessed with Wednesday Adams and loves this
Color: Black
Size: one-size
Author: r***c
Date:
Review: my sister loved this, I got it as a xmas present but she saw it so got it early 😆 great value for money.
Color: Black
Size: one-size
Author: s***s
Date:
Review: hasn't come, cute hairbrush probably gonna use 24/7
Color: Black
Size: one-size
Author: t***b
Date:
Review: love this ans daughter will love it too!
Color: Black
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.